Reavahe kõrgus
Kontrastsus

Jagatud projekti ja tegevustoetused ning reservfondi eraldised

Projektitoetused

Otsing

Nimekiri

Otsuse aeg Taotleja Esindaja Toetuse kasutamise periood Projekti nimetus Eelarve Taotletav toetus Eraldatud toetus
12.11.2019 Mittetulundusühing Urban Style Peeter Taim 18.01.2020 - 18.01.2020 Tänavatantsualane koolitus "Back to the Basics" 10 360,00 2 000,00 1 000,00
12.11.2019 RK Hariduse MTÜ Heli Roos 29.10.2019 - 15.12.2019 Volüüm 20 570,00 185,00 185,00
12.11.2019 MTÜ Lapse joonistus Erna Podanjova 21.11.2019 - 21.11.2019 Lemmiklaulu konkurss-festival „Laula mu laulu“ 400,00 250,00 250,00
12.11.2019 Mittetulundusühing Mõistame üksteist Oksana Beregova 13.12.2019 - 13.12.2019 Hiliskeelekümbluskonverents "Laulupidu - 150" 900,00 750,00 750,00
12.11.2019 MTÜ Eduplaneet MARIKA SARV 01.09.2019 - 01.04.2020 Laste interaktiivse täppisteaduste mitmevõistluse "Mesimumm" korraldamine 3 535,00 1 795,00 1 500,00
12.11.2019 Mittetulundusühing TIMkool Marina Uleksina 09.12.2019 - 10.12.2019 Õpi- ja töötoad 590,00 480,00 480,00
12.11.2019 Mittetulundusühing Navigator Julia Kašina 01.01.2020 - 30.06.2020 Koolitugi ( eriti hariduslikke erivajaduste lastele) haridusprogrammide omandamisel ja loodusteaduste populariseerimisel interaktiivse õppe kaudu. 7 111,20 6 111,20 -
12.11.2019 HUVIKOOLIDE LIIT Kairi Kaugema 08.02.2020 - 09.02.2020 Tallinna klaveriõpilaste festival MIT/t/MU/u/S 2 498,00 1 730,00 1 500,00
12.11.2019 Tarkade Naiste Klubi MAIRE MARTINSON 15.11.2019 - 15.11.2019 Hariduskonverents "Rahatarkus koolidesse" 3 885,00 3 500,00 -
24.10.2019 Võistlustantsuklubi Mambo AVS Voldemar Juur 10.09.2019 - 16.11.2019 Juubeliturniir Mambo-40 1 745,00 750,00 500,00
24.10.2019 Sihtasutus EELK Perekeskus Jana Võrk 01.11.2019 - 30.11.2019 Teismeliste vanemate vanemluse koolitus 720,00 600,00 600,00
22.10.2019 Mittetulundusühing Eesti Muay Thai Föderatsioon Sergei Vinokurov 02.11.2019 - 03.11.2019 Garant Cup 2019 6 000,00 1 500,00 500,00
22.10.2019 Mittetulundusühing Eesti Muay Thai Föderatsioon Sergei Vinokurov 23.11.2019 - 23.11.2019 Number One 40 000,00 5 000,00 -
22.10.2019 Jeti Tali- ja Jääspordiklubi Mittetulundusühing Juuli Liit 01.11.2019 - 03.11.2019 4. rahvusvaheline naiste curlingu MK etapp "WCT Tallinn Ladies Challenger 2019" 26 770,00 3 200,00 -
22.10.2019 Jeti Tali- ja Jääspordiklubi Mittetulundusühing Juuli Liit 25.10.2019 - 27.10.2019 3. rahvusvaheline curlinguturniir " WCT Tallinn Wheelchair International 2019" 15 160,00 3 500,00 700,00
22.10.2019 Jeti Tali- ja Jääspordiklubi Mittetulundusühing Juuli Liit 17.10.2019 - 19.10.2019 15. rahvusvaheline curlinguturniir "Tallinn Cup 2019" 19 555,00 3 200,00 -
22.10.2019 Mittetulundusühing BUDOLINN JUDOKOOL Dmitri Budõlin 30.11.2019 - 30.11.2019 IV Feliks Saakjani nimeline rahvusvaheline judoturniir 8 810,00 3 000,00 755,00
22.10.2019 Spordi- ja Kultuuriselts Capoeira Vadeia Marina Lima Santos 01.03.2019 - 31.12.2019 VadeiEst 2019 5 250,00 3 050,00 500,00
22.10.2019 Spordikool BUSHINKAN Igor Gribovski 13.12.2019 - 15.12.2019 Eduard Hermanni - VIII mälestus memoriaal, judo ja sumo turniir 2019 4 500,00 2 300,00 250,00
22.10.2019 Mittetulundusühing Terek Ilona Thagazitova 01.09.2019 - 31.10.2019 II Rahvusvaheline festival "Balti laine" 1 600,00 400,00 -
22.10.2019 MTÜ ERT Festival Agnes Mägismaa 01.08.2019 - 17.12.2019 IX Estraad- ja rahvaste tantsude festival 13 219,50 3 430,02 800,00
22.10.2019 Mittetulundusühing Eesti tänavaspordi föderatsioon DANILA KUZNETSOV 05.08.2019 - 06.01.2020 Bar Homies Fall Strength Cup 2019 2 460,00 2 010,00 600,00
22.10.2019 Tallinna Skaudilipkond Siil Svetlana Logussova 01.12.2019 - 21.12.2019 Traditsiooniline jõulukarneval 850,00 300,00 300,00
15.10.2019 Mittetulundusühing Eesti tänavaspordi föderatsioon DANILA KUZNETSOV 05.08.2019 - 06.01.2020 Bar Homies Fall Strength Cup 2019 2 460,00 2 010,00 -
15.10.2019 mittetulundusühing Noortekonverentsid Marian Vares 04.03.2019 - 30.12.2019 Lahe Koolipäev 2019: Milline on jätkusuutlik maailm? 84 558,00 9 350,00 3 250,00
15.10.2019 Mittetulundusühing Urban Style Peeter Taim 18.01.2020 - 18.01.2020 Tänavatantsualane koolitus "Back to the Basics" 10 360,00 2 000,00 -
15.10.2019 Mittetulundusühing Shokkin' Group Pavel Vassiljev 20.10.2019 - 20.12.2019 Leadership Laboratory 1 600,00 800,00 800,00
15.10.2019 EESTI EVANGEELNE ALLIANSS Indrek Luide 15.11.2019 - 16.11.2019 GLS juhtimiskonverents ja Noorte GLS 53 818,00 3 000,00 2 000,00
15.10.2019 MTÜ Kultuur ja Perekond Cristina Amoros prados 15.10.2019 - 15.12.2019 Kirjutamiskonkurss "Eestlane ja eesti keel" 1 045,00 645,00 500,00
15.10.2019 Mittetulundusühing Noortebänd Märt Truman 01.11.2019 - 30.11.2019 Noortebänd 2019 finaalkontsert-gala 8 500,00 3 200,00 3 200,00
09.10.2019 Spordikool BUSHINKAN Igor Gribovski 13.12.2019 - 15.12.2019 Eduard Hermanni - VIII mälestus memoriaal, judo ja sumo turniir 2019 4 500,00 2 300,00 700,00
09.10.2019 Mittetulundusühing Uisuklubi Gliss Andres Siplane 18.10.2019 - 20.10.2019 Gliss Extra 2019 20 800,00 2 000,00 1 200,00
09.10.2019 Spordiklubi Nord Tarmo Oras 12.12.2019 - 14.12.2019 XI korda toimuv iluvõimlemise võistlus „Jõuluturniir 2019“ 22 904,00 6 000,00 2 500,00
09.10.2019 Mittetulundusühing Kalevi Jalgrattakool Jaanus Prükkel 21.10.2019 - 16.11.2019 Kalevi meistrivõistlused jalgratturite cyclo-crossis 4 680,00 1 200,00 960,00
09.10.2019 Tallinna Maleklubi Hendrik Olde 15.09.2019 - 28.12.2019 5. Üle-eestiline noorte kiirturniiride sari "SÜGIS 2019" 7 605,00 1 150,00 600,00
09.10.2019 Võistlustantsuklubi Mambo AVS Voldemar Juur 10.09.2019 - 16.11.2019 Juubeliturniir Mambo-40 1 745,00 750,00 250,00
09.10.2019 Ujumisklubi Briis Mare Vierland 11.10.2019 - 12.10.2019 Ujumisklubi Briis lahtised mitmevõistlused ujumises 2 370,00 1 050,00 1 050,00
09.10.2019 Mittetulundusühing Kevin Renno Võitlusspordi Akadeemia Kaie ViŠnevski 12.10.2019 - 13.10.2019 The League + Eesti Muay Thai Liiga 48 000,00 10 000,00 -
09.10.2019 Spordiklubi Fortis Kerli Järve 28.11.2019 - 28.11.2019 TV 10 Olümpiastarti 2019/2020 Tallinna osavõistluse I etapp 1 675,00 1 000,00 900,00
09.10.2019 AUDENTESE SPORDIKLUBI Peeter Tišler 14.11.2019 - 17.11.2019 Noorte korvpalli turniir 6 350,00 1 500,00 1 000,00
09.10.2019 Orienteerumisklubi TON Triina-Britt Preden 26.09.2019 - 05.12.2019 Siseorienteerumise 2 võistlust 6 568,00 2 980,00 800,00
09.10.2019 EESTI JALGPALLI LIIT MARJU RÄÄBUS 16.12.2019 - 30.12.2019 Aastalõputurniir minijalgpallis 2019 49 800,00 15 000,00 4 000,00
09.10.2019 Jyoshinmon Shorinryu Karate-Do Eesti Liit Andres Kiviselg 30.11.2019 - 30.11.2019 Grappling Liiga 2019/2020 I etapp 735,00 200,00 150,00
09.10.2019 Eesti Beneventum Grupp Helin Pertelson 26.10.2019 - 27.10.2019 Naiste jäähoki sõpruskohtumised 2 136,00 1 015,00 750,00
09.10.2019 EESTI INVASPORDI LIIT Signe Falkenberg 22.11.2019 - 22.11.2019 Bowlinguvõistlused liikumispuudega inimestele 728,00 468,00 468,00
09.10.2019 Mittetulundusühing Korrus3 Martin Plaser 10.11.2019 - 10.11.2019 Korrus3 Tallinn Cup Väike TOM auhindadele 1 300,00 500,00 -
09.10.2019 MTÜ Mart Poomi Jalgpallikool/FC Nõmme United Martin Klasen 01.04.2019 - 20.12.2019 Nõmme Talveliiga 2019/2020 I etapp 6 600,00 2 300,00 -
09.10.2019 AUDENTESE SPORDIKLUBI Peeter Tišler 14.12.2019 - 14.12.2019 Audentese jõuluvõistlus ujumises 2 855,00 1 000,00 -
09.10.2019 AUDENTESE SPORDIKLUBI Peeter Tišler 18.12.2019 - 18.12.2019 Jõuluvõistlus kergejõustikus 2 495,00 800,00 -
09.10.2019 Kristina Koroljak Spordiklubi Kristina Koroljak 26.04.2020 - 26.04.2020 Kristina Koroljak Open Cup 2020 1 550,00 1 000,00 -