Reavahe kõrgus
Kontrastsus

Jagatud projekti ja tegevustoetused ning reservfondi eraldised

Projektitoetused

Otsing

Nimekiri

Otsuse aeg Taotleja Esindaja Toetuse kasutamise periood Projekti nimetus Eelarve Taotletav toetus Eraldatud toetus
09.10.2019 Mittetulundusühing Uisuklubi Gliss Andres Siplane 18.10.2019 - 20.10.2019 Gliss Extra 2019 20 800,00 2 000,00 1 200,00
09.10.2019 Spordiklubi Nord Tarmo Oras 12.12.2019 - 14.12.2019 XI korda toimuv iluvõimlemise võistlus „Jõuluturniir 2019“ 22 904,00 6 000,00 2 500,00
09.10.2019 Mittetulundusühing Kalevi Jalgrattakool Jaanus Prükkel 21.10.2019 - 16.11.2019 Kalevi meistrivõistlused jalgratturite cyclo-crossis 4 680,00 1 200,00 960,00
09.10.2019 Tallinna Maleklubi Hendrik Olde 15.09.2019 - 28.12.2019 5. Üle-eestiline noorte kiirturniiride sari "SÜGIS 2019" 7 605,00 1 150,00 600,00
09.10.2019 Võistlustantsuklubi Mambo AVS Voldemar Juur 10.09.2019 - 16.11.2019 Juubeliturniir Mambo-40 1 745,00 750,00 250,00
09.10.2019 Ujumisklubi Briis Mare Vierland 11.10.2019 - 12.10.2019 Ujumisklubi Briis lahtised mitmevõistlused ujumises 2 370,00 1 050,00 1 050,00
09.10.2019 Mittetulundusühing Kevin Renno Võitlusspordi Akadeemia Kaie ViŠnevski 12.10.2019 - 13.10.2019 The League + Eesti Muay Thai Liiga 48 000,00 10 000,00 -
09.10.2019 Spordiklubi Fortis Kerli Järve 28.11.2019 - 28.11.2019 TV 10 Olümpiastarti 2019/2020 Tallinna osavõistluse I etapp 2 375,00 1 000,00 900,00
09.10.2019 AUDENTESE SPORDIKLUBI Peeter Tišler 14.11.2019 - 17.11.2019 Noorte korvpalli turniir 6 350,00 1 500,00 1 000,00
09.10.2019 Orienteerumisklubi TON Triina-Britt Preden 26.09.2019 - 05.12.2019 Siseorienteerumise 2 võistlust 6 568,00 2 980,00 800,00
09.10.2019 EESTI JALGPALLI LIIT MARJU RÄÄBUS 16.12.2019 - 30.12.2019 Aastalõputurniir minijalgpallis 2019 49 800,00 15 000,00 4 000,00
09.10.2019 Jyoshinmon Shorinryu Karate-Do Eesti Liit Andres Kiviselg 30.11.2019 - 30.11.2019 Grappling Liiga 2019/2020 I etapp 735,00 200,00 150,00
09.10.2019 Eesti Beneventum Grupp Helin Pertelson 26.10.2019 - 27.10.2019 Naiste jäähoki sõpruskohtumised 2 473,00 1 015,00 750,00
09.10.2019 EESTI INVASPORDI LIIT Signe Falkenberg 22.11.2019 - 22.11.2019 Bowlinguvõistlused liikumispuudega inimestele 728,00 468,00 468,00
09.10.2019 Mittetulundusühing Korrus3 Martin Plaser 10.11.2019 - 10.11.2019 Korrus3 Tallinn Cup Väike TOM auhindadele 1 300,00 500,00 -
09.10.2019 MTÜ Mart Poomi Jalgpallikool/FC Nõmme United Martin Klasen 01.04.2019 - 20.12.2019 Nõmme Talveliiga 2019/2020 I etapp 6 600,00 2 300,00 -
09.10.2019 AUDENTESE SPORDIKLUBI Peeter Tišler 14.12.2019 - 14.12.2019 Audentese jõuluvõistlus ujumises 2 855,00 1 000,00 -
09.10.2019 AUDENTESE SPORDIKLUBI Peeter Tišler 18.12.2019 - 18.12.2019 Jõuluvõistlus kergejõustikus 2 495,00 800,00 -
09.10.2019 Kristina Koroljak Spordiklubi Kristina Koroljak 26.04.2020 - 26.04.2020 Kristina Koroljak Open Cup 2020 1 550,00 1 000,00 -
02.10.2019 ORTUS Mittetulundusühing Artur Sinilill 04.02.2019 - 31.12.2019 Dokumentaalse filmi loomine Eesti poksist ja selle ajaloost eesti, vene ja inglise keeles 33 000,00 6 000,00 -
02.10.2019 Celtic Music Group Mittetulundusühing Anton Medvedev 15.08.2019 - 31.08.2019 Kontsert "Tsoi laulud" 6 350,00 4 000,00 3 000,00
02.10.2019 Peeteli Kiriku Sotsiaalkeskus Kaidi Lees 02.09.2019 - 10.12.2019 Kodurahu- noored ja lapsed 2019 teine osa 3 570,00 2 760,00 2 200,00
02.10.2019 Mittetulundusühing Heategevusfond Südamete Soojus ANNA TÕNISSAAR 16.09.2019 - 31.12.2019 Poeesia ja autorimuusika kontsert Tindipott 2 980,00 2 480,00 2 000,00
02.10.2019 Mittetulundusühing Terek Ilona Thagazitova 16.09.2019 - 30.11.2019 "Rahvamustrid kaasaegses disainis "- "Elu ratas" 8 668,00 7 368,00 2 000,00
02.10.2019 Eestimaa Valgevenelaste Assotsiatsioon Niina Savinova 01.09.2019 - 01.10.2019 Etnolaat 2019 Tallinna Raekoja platsil 3 500,00 1 700,00 1 000,00
02.10.2019 Vene Rahvalaulukoor Sudaruški Vjatšeslav Tulubjev 10.09.2019 - 31.12.2019 Vene rahvalaulukoori Sudaruški 30.aastapäeva juubeli tähistamine 2 500,00 2 180,00 1 500,00
02.10.2019 Mittetulundusühing Visuaalkunsti Ühing Gennadi Meleško 16.09.2019 - 21.12.2019 "Need, kes on meie kõrval. Eesti rahvuste päevad 2019." 3 750,00 3 250,00 3 000,00
02.10.2019 MTÜ LAPSEPÕLVE AKADEEMIA Jelena Parfjonova 01.10.2019 - 31.12.2019 Etno MINUST –etno MEIENI 2 osa 3 580,00 3 130,00 2 500,00
02.10.2019 Mittetulundusühing Põlvkond Ilona Uzlova 01.10.2019 - 30.11.2019 Praktiline seminar „Erivajadustega lastega töötamise alused“ 2 470,00 2 220,00 2 000,00
02.10.2019 Rahvusvaheline Rahvakultuuride Ühenduste Liit Lüüra Ilona Uzlova 01.10.2019 - 16.12.2019 Rahvuskultuurid kooli 2019 4 394,80 3 914,00 3 500,00
02.10.2019 Mittetulundusühing Eesti Aserbaidžaani Kultuurikeskus Ajdan Nijazi Gadžijev 03.09.2019 - 15.10.2019 Rahvuste päeva tähistamine Tallinna Puuetega Inimeste Kojas 2 000,00 1 500,00 1 500,00
02.10.2019 Mittetulundusühing Vivere kool Julia Stolberova 23.09.2019 - 30.11.2019 Deklameerimisvõistlus „Lehekülg“ Tallinna noortele 5 220,00 4 710,00 1 000,00
02.10.2019 Mittetulundusühing Inimõiguste Kaitse Keskus „Kitezh“ Mstislav Rusakov 20.09.2019 - 15.12.2019 Tasuta õiguse aluste huviring vene keeles noorte inimeste jaoks 1 200,00 1 082,00 -
02.10.2019 VENE HARIDUS- JA HEATEGEVUSÜHINGUTE LIIT EESTIS Tatjana Bakanina 15.09.2019 - 31.12.2019 Nikolai Solovei 100.sünniaastapäevale pühendatud raamatu väljaanne 3 200,00 2 880,00 -
02.10.2019 Osaühing KPD Kirjastus Valentina Kašina 01.10.2019 - 28.02.2020 Monograafia «Tallinna linnaehitus Eesti Vabariigi aastail 1918-1940“ (autor arhitektuuri doktor Dmitri Bruns) väljaanne vene keeles 9 421,00 6 299,00 -
02.10.2019 Eesti Pensionäride Ühenduste Liit Mai-Helle Õunap 16.09.2019 - 19.12.2019 Eesti keele õpe vene keelt emakeelena kõnelevatele eakatele. 2 500,00 1 500,00 1 500,00
02.10.2019 MTÜ Vene Nukuteater Roman Maksimuk 01.10.2019 - 31.12.2019 Jõuluetenduste programm Vene Nukuteatris 7 901,00 5 001,00 -
02.10.2019 Mittetulundusühing TIMkool Marina Uleksina 16.09.2019 - 20.12.2019 Õpime koos läbi tegevusmängude 2 645,00 1 620,00 1 200,00
02.10.2019 Osaühing TALLINNFILM Rein Palosaar 09.09.2019 - 11.11.2019 4. Vene art house filminädal kinos Artis 13 725,00 3 600,00 2 500,00
02.10.2019 Mittetulundusühing Eesti Instituut Katrin Maiste 09.09.2019 - 31.12.2019 Tallinna kultuurisündmuste ja festivalide 2020. aasta kalender eesti, vene ja inglise keeles 5 600,00 5 040,00 -
02.10.2019 Mittetulundusühing Inimõiguste Kaitse Keskus „Kitezh“ Mstislav Rusakov 15.09.2019 - 15.12.2019 Tööõiguse huviring vene keeles noorte inimeste jaoks 1 280,00 1 155,00 1 155,00
02.10.2019 Tantsuansambel Neposedõ Liina Baranova 01.10.2019 - 22.12.2019 20. Traditsiooniline rahvusvaheline talvine tantsufestival „Neposedõ kutsub sõpru 2019“ (lisaprogramm) 6 890,00 2 200,00 1 600,00
02.10.2019 Mittetulundusühing Otaku Tatjana Mülbeier 01.10.2019 - 30.11.2019 Viktor Tsoi filmipäevad 8 729,00 3 000,00 2 000,00
02.10.2019 Mittetulundusühing Eesti Kodanikumeedia Kool Olga Lebedeva 01.10.2019 - 30.11.2019 Meie parimad õpetajad 5 650,00 4 500,00 -
02.10.2019 Veloxmobile OÜ Natalja Kitam 01.10.2019 - 20.11.2019 3. Õpilastele suunatud intensiivne hariduslik meedialaager OUR MEDIA GENERATION OMG 2019 6 965,00 5 715,00 2 000,00
02.10.2019 Loomingukeskus Šanss Maksim Volkov 01.10.2019 - 31.12.2019 Ühislooming kui üksteisemõistmise viis. Kolmas etapp. 9 380,00 8 325,00 1 800,00
02.10.2019 Tantsuteater En Avant MTÜ Valentina Zernova 02.09.2019 - 20.12.2019 Rahvakultuur 3 955,00 2 990,00 -
02.10.2019 Eestimaa Rahvuste Ühendus Natalia Ermakov 01.02.2019 - 30.11.2019 Eestimaa Rahvuste Ühenduse Etnolaat ja XXXI Foorum 2019 14 824,00 6 804,00 3 000,00
26.09.2019 mittetulundusühing Revalia Tantsukool Merle Klandorf 16.11.2019 - 17.11.2019 MTÜ Revalia Tantsukooli 40. tegevusaasta juubeli tähistamine 8 200,00 500,00 500,00
26.09.2019 Spordikool BUSHINKAN Igor Gribovski 13.12.2019 - 15.12.2019 Eduard Hermanni - VIII mälestus memoriaal, judo ja sumo turniir 2019 4 500,00 2 300,00 150,00